
Відпарювач ручний Sokany SK-3071W Hand Held Steamer 1200W паровідпарювач
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: SK3071WW
+380 (95) 352-09-89
Vodafone- +380 (63) 195-92-35Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Портативна дорожня праска SOKANY SK-3071W – ідеальний варіант для подорожей. Сучасна людина прагне створити собі комфортні умови, навіть перебуваючи далеко від будинку. Тому на відпочинок чи відрядження намагається взяти по можливості максимум необхідних речей. Одним із перших у цей список слід поставити дорожню праску. Він допоможе впорядкувати зім'ятий після перевезення або випраний одяг. Ця міні-праска має сучасний привабливий дизайн, компактний розмір, невелику вагу, що дозволяє легко знайти для нього місце і зручно розташувати в багажі. Попри мініатюрність за функціональністю, він практично не поступається повнорозмірним побратимам. Пристрій має підошву з нержавіючої сталі та функцію відпарювання, що дає можливість використовувати його як звичайну праску, і як парогенератор для прасування одягу та обробки щільних тканин. Характеристики: Потужність: 1200 Вт Підошва з нержавіючої сталі Режим сухого/парового прасування Вертикальне відпарювання Паровий удар Місткість резервуара для води: 125 мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Протикраплинна система | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Довжина мережевого шнура | 1.35 м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова технологія | Да |
| Вертикальне відпарювання | Да |
| Висота | 20 см |
| Гарантія | 6 |
| Жолобок для ґудзиків | Да |
| Захист від накипу | Да |
| Матеріал підошви праски | неіржавка сталь |
| Об'єм резервуара для води | 0.125 л |
| Постійне подавання пари | Да |
| Споживана потужність | 1200 |
| Регулювання подавання пари | Да |
| Складана ручка | Немає |
| Сухе прасування | Да |
| Тип | Дорожній |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція розбризкування | Немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




